Компанія Mediteo GmbH та її співробітники не мають доступу до ваших персональних даних, навіть даних про ліки чи хвороби.

<br>Щоб ще краще підтримати вас у вашому лікуванні, mediteo пропонує відповідні функції або мотивує сповіщеннями про маленькі успіхи. Новини, які для вас відображаються, обираються локально на вашому смартфоні. Це означає, що ми все ще не маємо доступу до ваших персональних даних.

<br>Ви можете переглянути всі отримані новини в розділі «Мої новини» у вкладці «Більше».

<br>Ви можете будь-коли увімкнути/вимкнути сповіщення про отримані новини:

Вікторини в розділі «Чи знаєте ви…?» поділені на різні рівні складності (позначені зірочками). Вам потрібно буде спочатку відповісти на прості запитання, перш ніж розблокувати складніший рівень.

<br>Крім того, наша медична команда постійно працює над розширенням цього розділу новими темами. Тому можливо, що вікторини можуть бути додані, змінені або видалені з часом. Ви вважаєте, що відсутня важлива тема чи у вас є ідеї щодо того, які теми наші лікарі можуть підготувати для вас? Тоді просто напишіть нам на адресу [email protected] .

<br>Якщо ви не бачите жодних вікторин (або розділ повністю відсутній), перевірте версію mediteo та перезапустіть програму. Якщо це не допомогло, зв’яжіться з нами за адресою [email protected]

Успішне лікування також означає, що ви розумієте, що лікуєте. Тому ми пропонуємо в розділі «Чи знаєте ви…?» зібрану нашими лікарями інформацію про найпоширеніші захворювання, ліки та методи лікування. Ці знання зібрані у вигляді коротких тестів, які ви можете проходити скільки завгодно разів. Ваш найкращий результат буде збережено. Якщо ви віддаєте перевагу читати лише факти, ми також пропонуємо інформаційні сторінки на відповідні теми.

<br>Пройти вікторину:

<br>Переглянути інформаційну сторінку:

Наша медична команда регулярно узагальнює для вас актуальні правила та інформацію щодо Covid-19. Ви можете знайти цей підсумок онлайн за адресою https://www.mediteo.com/en/blog/information-coronavirus/ або безпосередньо в програмі:

<br>Відкрити блог:

<br> Ця пропозиція доступна лише німецькою мовою.

Download mediteo today