За допомогою mediteo ви можете об’єднати ліки в список замовлень і легко відправити їх електронною поштою до аптеки з вашої мережі. Ви також можете сфотографувати свій (електронний) рецепт під час створення списку та надіслати його.

<br>Якщо ваша аптека пропонує послуги кур’єрської доставки, ви можете вказати цю опцію при замовленні та отримати ліки просто додому.

<br>Зверніть увагу, що замовлення створюється mediteo, але надсилається через вашу електронну скриньку. В такому разі mediteo не шифрує ваші дані. Тому переконайтеся, кому саме ви надсилаєте дані цього замовлення.

<br>Скласти та надіслати список замовлень:

<br>Після відправлення замовлення електронною поштою ви зможете переглянути деталі, зібрані в mediteo, у вкладці «Замовлення» відповідної аптеки. Якщо ви внесли зміни в програму електронної пошти, вони не відображаються в mediteo. Перевірте вхідні повідомлення вашої електронної пошти, щоб перевірити статус замовлення та, за потреби, отримати відповіді від вашої аптеки. Якщо ви хочете скасувати своє замовлення або маєте додаткові запитання щодо замовлення, зв’яжіться зі своєю аптекою за телефоном або електронною поштою.

Ви можете закріпити ліки зі свого плану лікування за певними контактами (лікарями, аптеками, іншими контактами), щоб вони були у вас завжди під рукою.

<br>Додати:

<br>Редагувати/Видалити:

Візити – це нагадування в щоденному плані, які безпосередньо призначаються контакту (лікарю чи іншим спеціалістам). Ви можете отримувати нагадування та зберігати для них нотатки.

<br>Додати (два способи):

<br>Змінити (два способи):

<br>Видалити:

Завдяки підключенню до кількох німецьких баз даних, ми можемо запропонувати вам комплексний пошук контактів у сфері охорони здоров’я. Якщо вашого лікаря або аптеки немає в списку, ви можете ввести їх самостійно, скориставшись функцією «Додати». У зв’язку з переїздами, кадровими чи організаційними змінами дані можуть відрізнятися в окремих випадках. Будь ласка, напишіть нам на адресу [email protected] , якщо вашого контакту більше немає в списку.

Ви можете зберігати дані своїх контактів (лікарі, аптеки, інші) на сторінці «Мережа» і завжди мати їх під рукою. Ви також можете позначити важливі контакти як улюблені.

<br>Зауважте, що в mediteo немає бази даних лікарів і фармацевтів для всіх країн. Крім того, у вас є доступ лише до бази даних країни, яка була збережена під час встановлення mediteo.

<br>Додати:

<br>Додати улюблені (тільки для iOS):

<br>Змінити:

<br>Видалити:

Download mediteo today