Щоб додати новий показник, натисніть на сторінці «Щоденного плану» на «+» (і тоді на Показник) або у «Щоденнику» на «+». Оберіть вид вашого показника та введіть дані. Натисніть «Готово». Тепер ви зможете переглянути ваші показники в записах та на графіку в «Моєму щоденнику».

Якщо ви додаєте препарат з тою ж діючою речовиною або тим же класом діючих речовин, які вже є у вашому списку, його буде відзначено як попередження і обидва препарати на сторінці «Ліки» будуть позначені червоним символом. Якщо діючі речовини різні, але клас той самий, символ буде жовтого кольору.

Цими символами mediteo вказує на дублювання ліків. Проконсультуйтесь у свого лікаря чи фармацевта, чи ці вказівки стосуються вас!

Вам потрібно просто відсканувати QR-код на вашому плані і налаштувати нагадування для ліків одним натиском. Отримати доступ до сканера можна натиснувши на іконку «+» на сторінці «Ліки», а потім на символ штрих-коду в правому верхньому куті наступної сторінки.

З 1 жовтня 2016 року ви маєте право отримати Федеральний план лікування, якщо ви одночасно вживаєте чи застосовуєте щонайменше 3 препарати з системним ефектом протягом 28 днів і більше. Ваш лікар або фармацевт може видати вам цей план. Він повинен містити ліки, що видають лише за рецептом і препарати для самолікування, а також їх діючі речовини, дозування, причину прийому та інші вказівки щодо застосування.

Крім цього, роздрукований план лікування повинен мати QR-код. Ви можете відсканувати його в mediteo і безпечно та легко перенести всі ліки в програму.

Download mediteo today