mediteo пропонує для вас на сторінці «Більше» в розділі «Мої новини» функції програми та вміст, який може бути корисним для вас. Крім того, ви отримаєте інформацію про отримані новини за допомогою сповіщень або банерів. Ви можете увімкнути/вимкнути ці додаткові сповіщення.

<br>Увімкнути/вимкнути сповіщення про отримані новини:

<br>Прочитайте запитання і відповіді на тему «Варто знати», щоб дізнатися, чому для вас відображаються певні новини.

Наразі mediteo не пропонує окремої програми для розумних годинників. Однак ви можете отримувати нагадування на AppleWatch і безпосередньо підтверджувати прийоми. Дозволи для цього потрібно налаштувати в WatchApp, а не в mediteo. (Докладніше про це від Apple на https://support.apple.com/uk-ua/guide/watch/welcome/watchos)

На даний момент нагадування завжди з’являються в один і той же місцевий час доби. Це означає, що ви отримаєте нагадування про ранковий прийом о 9:00 також у Нью-Йорку о 9:00 за місцевим часом. Будь ласка, перевірте свій час нагадувань і переконайтеся, що він правильний.

mediteo використовує короткий і ненав’язливий сигнал за замовчуванням для всіх нагадувань, однак ви можете його налаштувати.

<br>Змінити гучність:

<br>Активувати/деактивувати певні сповіщення:

<br>iOS:

<br>Android:

<br>Змінити звук сповіщення:

<br>iOS:

<br>Android:

За замовчуванням mediteo показує назви ліків у нагадуваннях, заощаджуючи ваш час і зусилля. Ви отримуєте всю інформацію, не відкриваючи програму. Якщо ви надаєте більше значення конфіденційності, ви, звичайно, можете налаштувати це:

<br>Показати/Сховати:

Якщо ви зазвичай не отримуєте сповіщень або вони надсилаються лише під час відкривання програми, перевірте наступні налаштування.

<br>Android

<br>Щоб надійно отримувати сповіщення на вашому пристрої Android, mediteo має бути активним у фоновому режимі. Цей дозвіл запитується, коли ви відкриваєте програму вперше. Залежно від виробника вашого пристрою Android можуть знадобитися різні налаштування, щоб отримувати регулярні нагадування. Нижче ви знайдете огляд деяких поширених виробників. Зверніть увагу, що описані кроки можуть змінюватися з часом. Щоб отримати найновішу інформацію, зверніться до інструкцій до свого пристрою.

<br>Huawei

<br>

<br>Для звуків:

<br>Samsung

<br>

<br>Для звуку:

<br>Xiaomi

<br>

<br>Для звуків:

<br>Незалежно від виробника

<br>

<br>Для звуку:

<br>iOS

<br>

<br>Для звуків:

<br>Інші опції

<br>Якщо жодне з перерахованого вище не допоможе відновити правильне функціонування нагадувань, зв’яжіться з нами та вкажіть точну модель вашого пристрою за адресою: [email protected].

Залежно від налаштувань, mediteo надсилатиме вам різні нагадування, які відкриватимуть програму на відповідній сторінці, коли ви натискатимете на них. Крім того, більшість нагадувань пропонують прямі дії, які ви часто виконуєте. Нижче наведено докладнішу інформацію для кожної операційної системи (iOS або Android).

<br>iOS

<br>Нагадування про прийом:

<br>Повторювані нагадування:

<br>Згруповане нагадування:

<br>Нагадування про поповнення:

<br>Нагадування про візити:

<br>Нагадування про вимірювання показників:

<br>Android:

<br>Нагадування про прийом:

<br>Повторювані нагадування:

<br>Згруповане нагадування:

<br>Нагадування про поповнення:

<br>Нагадування про візити:

<br>Нагадування про вимірювання показників:

<br>Оновлення:

Ні, усі нагадування зберігаються в mediteo. Якщо ви надали mediteo доступ до своїх сповіщень (iOS) або проігнорували оптимізацію акумулятора (Android), ви також отримуватимете нагадування, коли програму закрито або немає підключення до Інтернету.

<br>Якщо ви отримуєте забагато нагадувань, перевірте налаштування наведені нижче.

<br>Для пристроїв Android:

<br>Якщо ви вважаєте, що отримуєте недостатньо нагадувань, перевірте/зверніть увагу на таке:

<br>Для пристроїв iOS:

<br>Якщо жодне з перерахованого вище не допоможе відновити правильне функціонування нагадувань, зв’яжіться з нами за адресою [email protected]

Download mediteo today