mediteo пропонує вам експорт CSV. Наочний експорт PDF також доступний у mediteo m+.

<br>

<br>Зверніть увагу, що детальний експорт доходу можливий лише з версії 4.14.0, а експорт можна створити з розділу Сьогодні.

Ви можете вибрати будь-які години прийому під час додавання або редагування ліків. Години в параметрах є лише стандартними значеннями, які автоматично пропонуються при додаванні ліків і при зчитуванні плану лікування BMP. Якщо ви встановлюєте інші години прийомів для ліків, ви можете проігнорувати ці стандартні значення.

mediteo пропонує вам експорт вашого плану лікування у форматі PDF. Щоб захистити медичні дані від несанкціонованого доступу, ви можете налаштувати пароль під час створення PDF-файлу.

<br>Друкувати:

<br>

<br>Експортувати:

<br>

mediteo надає вам попередження, які з’являються на сторінці ліків. Можливі такі повідомлення:

mediteo може зчитувати 2D штрих-код вашого Федерального плану лікування, щоб автоматично передати всі дані. Підтримуються версії до v2.6.

<br>Додати:

Перевірити:

Змінити/припинити/видалити:

З 1 жовтня 2016 року ви маєте право на Федеральний план лікування, якщо ви приймаєте або використовуєте щонайменше три препарати одночасно, які призначені для прийому протягом не менше 28 днів. План лікування може надати вам ваш лікар або фармацевт. У ньому повинні бути всі рецептурні ліки, а також ліки для самолікування. Також повинні бути вказані активна речовина, дозування, причина прийому та інша інформація про прийом.

<br>Крім того, на роздрукований план лікування наноситься 2D штрих-код. Ви можете зісканувати його в mediteo і безпечно та легко перенести всі ліки в програму.

В mediteo інструкція із застосування доступна для більшості ліків у нашій базі даних. Зверніть увагу, що вони не відтворюють друковані інструкції 1:1.

<br>

Інструкції із застосування також відображаються, коли ви додаєте нові ліки на відповідному кроці.
Для ліків, які ви додали самостійно, цей крок пропускається під час їх створення, а сторінка «Упаковка» недоступна.

mediteo дозволяє додавати інформацію (примітки, інструкцію із застосування, причину) до ліків. Інформація також буде роздрукована під час експорту, а примітки про прийом відображаються у вкладці «Сьогодні» та в нагадуваннях.
Крім того, фото можна прикріпити як іконки. На платформі iOS ви також зможете переглядати ці іконки як велике зображення.

<br>Додати/змінити інформацію:

<br>Додати/редагувати фотографії:

<br>Видалити фото:

<br>Ви також зможете редагувати інформацію та фото безпосередньо під час додавання нових ліків на відповідному кроці.

Всі прийоми можна знайти у вкладці «Сьогодні». Там ви можете не тільки підтвердити їх, а й відредагувати окремо та встановити точний час і дозу. Крім того, ви можете ввести пропущений прийом, а також гнучко налаштовувати майбутні прийоми ліків.

<br>Додати (два способи):

<br>Змінити (тільки прийоми, не позначені зеленим):

<br>Видалити (тільки прийоми, не позначені зеленим):

mediteo може нагадувати вам, коли потрібно отримати повторний рецепт або придбати нову упаковку ліків. Для цього потрібно керувати запасами ліків:

<br>Увімкнути/вимкнути нагадування:

<br>Змінити запас (два способи):

<br>Ви також можете редагувати запас і нагадування про його поповнення безпосередньо під час додавання нових ліків на відповідному кроці.
Залишкова кількість та приблизна кількість днів, протягом яких ви зможете приймати ліки, відображаються на сторінці Деталей про ліки та на розширеній картці доз у вкладці «Сьогодні». Кількість ліків, що залишилася, автоматично оновиться, щойно ви позначите прийом.

Якщо після введення назви препарату вам не запропоновано жодного результату, у вас є можливість додати препарат вручну. Для цього натисніть на опцію «Додати», яка з’являється відразу під полем введення. Ви також можете написати нам на адресу [email protected] , якщо ваші ліки або необхідні налаштування не доступні. Проте зверніть увагу, що зараз у нашій базі даних є лише німецькі, італійські та французькі ліки.мінювати ваші дані.

mediteo дозволяє додавати будь-які види ліків – від виписаних лікарем препаратів до простого нагадування пити достатньо води. Ми налаштували автопошук ліків з нашої бази даних, щоб ви могли якомога швидше та простіше обрати саме ваші. Ви також можете власноруч додавати ліки, якщо їх немає в нашій базі даних або якщо йдеться про індивідуальні ліки.

<br>Також немає обмежень щодо кількості ліків, які ви можете додати.

mediteo пропонує різні способи. Більшість із них можна ввести безпосередньо під час додавання (див. Як додати/змінити/припинити/видалити ліки?). Деякі дані ви знайдете лише на сторінці ліків після додавання.

<br>Необхідно вказати таку інформацію:

<br>Додатково ми пропонуємо ввести наступні дані:

Ви можете додати в mediteo будь-які ліки, щоб отримувати нагадування про їх прийоми, контролювати запаси та мати важливу інформацію про них завжди під рукою.

<br>Додати (два способи):

<br>Змінити (лише поточні ліки, два способи):

<br>Припинити прийом (тільки поточні ліки, два способи (для iOS три)):

<br>Видалити (лише припинені ліки):

Ви можете відновити прийом будь-яких ліків, які ви припинили приймати. При цьому створюється копія. Прийом, який ви припинили, зберігається для вашої документації. Це означає, що ви також можете тимчасово зупинити та відновити прийом ліків.

Download mediteo today