Прийоми завжди відбуваються за локальним часом. Це означає, що ваш вранішній прийом, який заплановано на 9:00, відбудеться о 9:00 також в Нью-Йорку за локальним часом. Будь ласка, перевірте ваші години прийому. В майбутньому ми хочемо надати вам можливість обирати, чи підлаштовувати години прийому під нову часову зону чи ні.

Якщо ви не маєте можливості прийняти ліки вчасно, оберіть прийом у «Щоденному плані» та натисніть «…», якщо хочете відкласти нагадування на 30 хв. Ви можете відкласти будь-яке нагадування на будь-який час відразу в сповіщеннях (якщо ви отримуєте сповіщення від mediteo). Для цього проведіть сповіщення вліво (iOS) або донизу (Android) і оберіть відповідний параметр. Ваше нагадування буде відкладене на 1 годину. Ви можете повторювати цю дію так часто, наскільки потрібно. Важливо: ви можете відкласти майбутні нагадування лише тоді, якщо вони заплановані пізніше того ж дня.

mediteo використовує короткий та ненав’язливий стандартний тон для сповіщень. Якщо ви хочете його змінити, зайдіть на сторінку «Більше» та відкрийте «Налаштування». В опції «Звуки» ви маєте можливість увімкнути чи вимкнути звук для сповіщень, використавши кнопку-перемикач, а, натиснувши на поле «Звуки», обрати звук зі списку.

В цьому розділі ви знайдете відповідь, чому mediteo не надсилає сповіщення чи нагадування. Вам потрібно перевірити такі налаштування:

1) Упевніться, що mediteo може надсилати сповіщення зі звуком.

В mediteo> Більше > Налаштування > Звук сповіщення (повинен бути увімкнений)

2) Упевніться, що mediteo може надсилати сповіщення.

Знайдіть в налаштуваннях mediteo (зазвичай це в Програмах > (Деталі програми) >mediteo) та перевірте у Сповіщеннях, чи ми можемо надсилати вам повідомлення, а також в Батареї, чи програма може працювати в фоновому режимі та не оптимізована.

Знайдіть в Налаштуваннях системи «Необмежений доступ» і дозвольте його для mediteo, а також деактивуйте «Режим збереження даних» для mediteo.

Знайдіть в Налаштуваннях системи «Оптимізація акумулятора» та дозвольте mediteo їх ігнорувати.

Якщо ви застосовуєте режим «Не турбувати», знайдіть в Налаштуваннях «Не турбувати» та дозвольте попри це mediteo надсилати вам сповіщення.

3) Особливі параметри виробника

Залежно від виробника вашого пристрою, різні функції можуть впливати на сповіщення від mediteo. Тому вам потрібно додати mediteo в список програм, які можуть ігнорувати ці функції (деколи їх називають «білими списками» (White list)).

Якщо ви не можете знайти вашого виробника в наступному переліку, рекомендуємо вам пошукати налаштування керування чи оптимізації в наступних категоріях:

3.1) Samsung

Якщо ви користуєтесь додатком «Smart Manager»: Акумулятор > Оптимізація > Деталі > mediteo, деактивувати

Налаштування системи > Додатки > mediteo > Мобільні дані > Фонові дані, активувати

Налаштування системи > Безпека > Керування автозапуском > mediteo, активувати

Налаштування системи > Акумулятор > Використання акумулятора > Меню > Оптимізація роботи акумулятора (Samsung 8 – особливий доступ) > mediteo, деактивувати

Налаштування системи > Акумулятор > Невідстежувані програми > додати mediteo

3.2) Sony

Налаштування системи > Використання акумулятора > «…» > Оптимізація роботи акумулятора > Не оптимізовані > mediteo, ніколи

3.3) Xiaomi

Налаштування > Встановлені програми > mediteo > активувати автозапуск

Налаштування > Встановлені програми > mediteo > Режим економії батареї: без обмежень

Налаштування > Встановлені програми > mediteo > Сповіщення > Показувати сповіщення: активувати (додатково налаштувати, які сповіщення як показані)

Налаштування > Акумулятор та продуктивність > Використовувати адаптивну батарею: деактивувати

Відкрити нещодавно відкриті програми > натиснути на mediteo та потримати > активувати замок

3.4) Huawei

Менеджер програм > Захищені додатки > mediteo, активувати

Налаштування системи > Розширені налаштування > Керування батареєю (або режим економії енергії) > Захищені додатки > mediteo, активувати

Налаштування системи > Додатки > Розширені > Ігнорувати оптимізацію батареї > mediteo, активувати

Налаштування системи > Сповіщення > Менеджер сповіщень > mediteo > Сповіщення та пріоритет, дозволити

3.5) Asus

Налаштування системи > Збереження енергії > mediteo, активувати

3.6) Motorola

Налаштування системи > Зелений банер (за наявності), деактивувати

Налаштування системи > Сповіщення > mediteo > деактивувати все, окрім Не турбувати

Налаштування системи > Додатки > mediteo > Використання даних > активувати Використання фонових даних

3.7) OnePlus

Налаштування системи > Акумулятор > Оптимізація роботи акумулятора > mediteo > обрати Не оптимізувати

4) Інші кроки

Якщо жоден з вище описаних пунктів не допоміг вам вирішити проблему, зв’яжіться з нами за адресою [email protected].

В цьому розділі ви знайдете відповідь, чому mediteo не надсилає сповіщення чи нагадування. Вам потрібно перевірити такі налаштування:

1) Упевніться, що mediteo може надсилати вам сповіщення зі звуком.

В mediteo> Більше > Налаштування > Звук сповіщення (повинен бути увімкнений)

2) Упевніться, що mediteo може надсилати вам сповіщення.

Налаштування > mediteo> Сповіщення (повинні бути увімкнені)

Налаштування > Не турбувати (повинно бути вимкнене)

Налаштування > Звуки > Звуки сповіщень (звук повинен бути достатньо голосним, якщо ви хочете чути сигнал, а також повинен бути вимкнений беззвучний режим)

3) Додаткові кроки

Якщо жоден з цих пунктів не допоміг вам вирішити проблему, зв’яжіться з нами: [email protected].

Ви можете відзначити прийом або перенести його безпосередньо в сповіщенні на заблокованому екрані. Для цього просто проведіть перше нагадування вліво (iOS) або донизу (Android) та оберіть один з запропонованих варіантів. В налаштуваннях ви можете увімкнути або вимкнути цю функцію за бажанням.

Ми об’єднуємо деякі одночасні прийоми, щоб вам було простіше відзначити всі прийоми одним натиском. Так само ви можете відкласти всі прийоми разом. Якщо хочете відзначити окремий прийом, натисніть на його картку і така опція стане доступною.

Якщо ви не відреагували на перше нагадування, ви отримаєте ще одне нагадування через 10 хв. Так ми хочемо допомогти завжди вчасно приймати ліки. Якщо вам не потрібна ця функція, напишіть нам: [email protected].

Дуже просто – ви економите час та зусилля! Якщо у ваших нагадуваннях вже є назва ліків та доза, вам не потрібно відкривати mediteo, щоб дізнатись, які ліки вам приймати. Це найзручніший варіант отримувати сповіщення, тому що вони не відволікають вас від справ.

Ні, допоки mediteo матиме право надсилати вам сповіщення (iOS) та якщо ви ігноруватимете оптимізацію споживання батареї (Android), ви будете отримувати нагадування, навіть якщо програма неактивна. Як надати mediteo право надсилати вам сповіщення, ви можете дізнатись в розділі «Я не отримую нагадувань».

Ні, всі нагадування збережені в mediteo. Допоки mediteo матиме право надсилати вам сповіщення (обов’язково лише для iOS), ви будете отримувати нагадування, навіть якщо підключення до інтернету відсутнє.

Download mediteo today