Якщо ви налаштували нагадування про поповнення, поповнити ваші ліки можна наступним способом:

Натисніть на нагадування про поповнення самостійно або на опцію «Поповнити зараз». Ви відкриєте сторінку, де зможете вказати, яку кількість ви хочете поповнити.

У «Щоденному плані» натисніть на картку ліків, які ви хочете поповнити, потім на секцію, яка показує кількість ліків, що залишилась. Відкриється сторінка, на якій ви зможете ввести кількість ліків, яку хочете додати.

На сторінці «Ліки» натисніть на картку ліків, які хочете поповнити, і на наступній сторінці на поле, в якому показана кількість ліків, які залишились. Відкриється сторінка, де можна вказати, яку кількість ви хочете поповнити.

mediteo може нагадувати, коли вам час отримати новий рецепт чи купити нову упаковку ліків.

Для цього при налаштуванні ваших ліків на сторінці «Нагадування про поповнення» поставте перемикач в позицію «Увімк.» та вкажіть, за скільки днів заздалегідь та о котрій годині ви б хотіли отримати нагадування.

Після цього вкажіть кількість ліків, що у вас залишилась на даний момент.

Після того, як ви додали ваші ліки, на сторінці інформації про них та на розгорнутій картці прийому у «Щоденному плані» ви будете бачити кількість препарату та днів, що залишились.

Якщо ви хочете увімкнути чи вимкнути ці нагадування або змінити їх налаштування пізніше, натисніть на картку ліків на сторінці «Ліки» та на наступній сторінці оберіть «Натисніть тут, щоб налаштувати нагадування про поповнення».

Кількість препарату, що залишилась, буде оновлена автоматично відразу після відзначення прийому. Будь ласка, уважно підтверджуйте ваші прийоми, щоб запаси ліків були правильно підраховані. Як тільки запаси ліків досягнуть порогу, визначеного вами, кількість ліків, що залишилась, буде показана червоним кольором у вашому «Щоденному плані» на сторінці «Деталі» відповідного препарату. Ви отримаєте сповіщення про потребу в поповненні ліків у визначений вами час. Оберіть опцію «Нагадати завтра», якщо ви хочете отримати ще одне сповіщення наступного дня.

Так, ви можете змінити дозування для окремих прийомів. На сторінці «Щоденний план» натисніть на картку прийому, а потім на кнопку «…». Після цього натисніть «Змінити дозування».

Ви можете додавати разові прийоми для всіх ліків з вашого списку, натиснувши на «+» на сторінці «Щоденний план». Тут ви можете додати точний час та дозу. Ви можете додати прийоми, які вже відбулися, а також створити нагадування для майбутніх прийомів.

Є декілька способів це зробити:

Припинені прийоми ліків будуть перенесені до вкладки «Припинені прийоми», майбутні нагадування видалені, при чому минулі прийоми будуть збережені в календарі.

Щоб змінити дані про ліки, натисніть на сторінці «Ліки» на картку відповідного препарату. На наступній сторінці ви можете тиснути на різні поля та змінювати ваші дані.

Якщо ліки, які ви шукаєте, не з’являються після введення назви, можна додати їх вручну. Натисніть на «Додати» відразу під панеллю пошуку та оберіть форму і колір ваших ліків.

Ви можете додавати стільки препаратів, скільки забажаєте.

Щоб додати нові ліки до вашого списку, виконайте такі дії:

mediteo дозволяє додавати будь-які види лікарських засобів – від виписаних лікарем препаратів до простого нагадування пити достатньо води. Ми налаштували автопошук препаратів з нашої бази даних, щоб ви могли якомога швидше та простіше обрати правильний препарат. Ви також можете власноруч додавати ліки, якщо їх немає в нашій базі даних або якщо це незалежний елемент (напр. склянка води).

Download mediteo today