Якщо ви не можете увійти в програму, це може бути з кількох причин:

<br>Якщо синхронізація завжди не вдається, це може бути пов’язано з кількома причинами:

З міркувань безпеки ви повинні регулярно повторно входити у свій обліковий запис CGM LIFE. За замовчуванням ви повинні входити один раз на день. За бажанням ви можете активувати опцію «Залишатися в системі протягом 30 днів» під час входу, тоді пароль потрібно буде вводити кожні 30 днів. Ось як це налаштувати:

<br>Проте ця функція працює, лише якщо ваш пристрій захищено паролем, графічним ключем, TouchID або FaceID. Якщо ви не використовуєте захист пристрою, увімкніть його в налаштуваннях пристрою.

Якщо ви маєте доступ до свого облікового запису CGM LIFE за допомогою поточного пароля, але хочете його змінити:

<br>Якщо ви забули свій пароль і хочете його скинути:

Якщо ви ввійшли за допомогою облікового запису (CGM LIFE або AMK), резервна копія створюватиметься автоматично через регулярні проміжки часу. Ви можете змінити цей параметр за своїм бажанням. Резервна копія – це копія всіх даних. Наразі ви можете відновити лише резервні копії iOS на iOS і резервні копії Android лише на Android.

<br>Створити:

<br>Відновити:

Якщо ви увійшли за допомогою облікового запису (CGM LIFE або AMK), синхронізація буде відбуватися автоматично через регулярні проміжки часу або після перезапуску mediteo. Ви також можете запустити синхронізацію вручну (на сторінці Ліки → Прокрутіть догори → Потягніть сторінку донизу).

<br>Зверніть увагу, що наразі синхронізуються лише ліки, показники, профіль і мережа (ваші контакти). Всі персональні дані про прийоми залишаються на пристрої. Тому ми рекомендуємо вам обрати пристрій, на якому ви керуватимете своїми прийомами.

<br>Якщо повна синхронізація – це необхідна для вас функція, повідомте нас про це, надіславши повідомлення через контактну форму в програмі або на адресу

Ваш обліковий запис зберігається в профілі mediteo. Наразі ви можете ввійти лише з одним обліковим записом одночасно.

<br>Увійти:

<br>Вийти:

Якщо ви учасник програми ARZNEIMITTELKONTO (AMK) NRW, ви можете використовувати mediteo для простого доступу до вашого облікового запису AMK. Для цього увійдіть в систему на домашній сторінці або сторінці профілю зі своїми даними AMK. Всі ліки, призначені сімейним лікарем або іншими спеціалістами, яким ви надали доступ до свого облікового запису AMK, автоматично додаватимуться до нього.

Ні, вам не потрібно створювати обліковий запис або вводити особисті дані у своєму профілі. Однак використання профілю дозволяє зробити mediteo більш персоналізованим. Обліковий запис має інші переваги, як-от синхронізацію даних та резервне копіювання.

<br>В обох випадках ми, звичайно, не зберігаємо в себе жодних особистих даних з вашого облікового запису чи профілю.

На сторінці профілю у вас є можливість ввести своє ім’я і дату народження та додати фото. Якщо ви ввійшли за допомогою облікового запису, його буде використано для даних вашого профілю.

<br>Створити:

<br>Змінити (якщо ви не увійшли):

<br>Видалити:

Ви можете керувати своїм обліковим записом CGM LIFE в mediteo в розділі «Профіль». Якщо у вас є обліковий запис CGM LIFE, ваші дані (наприклад, ім’я, дата народження, …) будуть перенесені до вашого профілю в mediteo.

<br>Створити:

<br>Змінити персональні дані:

<br>Змінити адресу електронної пошти:

<br>Видалити:

CGM LIFE – це електронна медична картка пацієнта, у якій криптографічно зашифровані ваші дані, тому лише ви маєте доступ до них.

<br>Користувачу не потрібен спеціальний обліковий запис у mediteo, але mediteo можна використовувати у поєднанні з цією медичною карткою.

<br>Перевага приєднання mediteo до вашого облікового запису CGM LIFE полягає в тому, що ви одразу можете побачити ліки, виписані вашим лікарем або видані фармацевтом (якщо вони учасники цієї програми), і одним натиском встановити нагадування про прийом цих ліків. Ви також зможете слідкувати за своїми ліками, показниками та контактами в мережі на кількох пристроях і відновлювати свої попередні дані, якщо ви втратите або купите новий смартфон – не ризикуючи конфіденційністю даних.

Download mediteo today