Якщо ви учасник проекту ARZNEIMITTELKONTO (AMK) NRW, ви можете використовувати mediteo для простого доступу до вашого облікового запису AMK NRW. Для цього на домашній сторінці введіть дані для входу в AMK NRW. Призначення тих лікарів чи фармацевтів, яким ви надасте доступ до вашого облікового запису, будуть автоматично збережені в ньому.

Щоб від’єднати ваш обліковий запис CGM LIFE від mediteo, натисніть значок «Вихід» в правому верхньому кутку на сторінці профілю та продовжуйте користуватись mediteo без синхронізації даних.

Синхронізація медичних даних з обліковим записом CGM LIFE відбувається автоматично з регулярними інтервалами або коли ви відкриваєте mediteo. Ви також можете запустити синхронізацію вручну, прогорнувши сторінку «Ліки» догори і потягнувши вниз («потягни-і-онови»).

Якщо у вас ще немає облікового запису CGM LIFE, ви можете створити його відразу в mediteo. Оберіть опцію CGM LIFE на сторінці вашого профілю, а потім  «Зареєструватись». Ви отримаєте покрокові вказівки для реєстрації.

CGM LIFE – це електронна медична картка пацієнта, в якій зашифровані ваші медичні дані, так що лише ви маєте доступ до них.

Для приєднання облікового запису CGM LIFE до mediteo оберіть на сторінці вашого профілю опцію CGM LIFE та введіть дані для входу.

Перевага приєднання CGM LIFE до mediteo в тому, що ви одразу можете побачити ліки, виписані вашим лікарем або видані фармацевтом (якщо вони також учасники цього проекту), і одним натиском встановити нагадування про їх прийом. Ви також зможете відстежувати ваші прийоми на різних пристроях та мати доступ до даних у випадку, якщо загубите один з них або придбаєте новий.

Download mediteo today