На жаль, можливості синхронізації зараз обмежені. Якщо у вас є електронна картка пацієнта в CGM LIFE чи обліковий запис в ARZNEIMITTELKONTO (AMK) NRW, ви можете приєднати їх до mediteo і синхронізувати ваш список ліків між декількома пристроями (напр. планшетом і смартфоном). Проте ваші відзначені прийоми та показники не будуть синхронізовані. Тому рекомендуємо обрати один пристрій, на якому ви відзначатимете прийоми ліків. Наша команда активно працює над тим, щоб ви мали доступ до даних з різних пристроїв. Якщо ви хочете першими дізнатись про появу цієї функції, напишіть нам про це через контактну форму в програмі або на адресу [email protected].

Ні, mediteo не може ставити діагнози чи давати рекомендації щодо ліків чи дозування. Якщо у вас виникають сумніви щодо лікування, ми рекомендуємо звернутись до вашого лікаря чи фармацевта.

Ваші відгуки допомагають mediteo ставати кращим для вас. Тож, якщо у вас виникають питання, пропозиції щодо покращення або ви зіткнулися з проблемою, напишіть нам на адресу [email protected] або заповніть форму відгуку в програмі. Її можна знайти на сторінці «Більше» в розділі «Зв’яжіться з нами».

Ми з нетерпінням чекаємо на ваші відгуки!

Із міркувань безпеки mediteo зберігає всі дані у зашифрованому вигляді. Через це більшість методів резервного копіювання не спрацюють.

Android: Наразі ми можемо запропонувати лише обліковий запис CGM LIFE. Використовуючи його, ви можете синхронізувати медичні дані і таким чином переносити їх на новий пристрій. Просто увійдіть у ваш обліковий запис на обох пристроях.

Зверніть увагу: резервні копіювання системи та Google не зможуть відновити медичні дані.

iOS: Ми пропонуємо використовувати обліковий запис CGM LIFE (див. Android) та зашифроване резервне копіювання iTunes. Під час резервного копіювання, будь ласка, впевніться, що у вас встановлений код-пароль, TouchID чи FaceID для iTunes. Інакше ключ для шифрування не буде перенесений та mediteo не зможе зашифрувати ваші дані на новому пристрої.

Зверніть увагу: резервне копіювання iCloud не може відновити медичні дані mediteo!

Завдяки доступу до різних баз даних лікарських засобів ми можемо запропонувати комплексний пошук, що охоплює всі препарати, дозволені в Німеччині, Італії та Франції. Проте здійснювати пошук ви можете лише у поточній країні перебування. Якщо ваші ліки відсутні в списку, повідомте нам. Отримайте більше інформації за посиланнями:

DE: www.ifap.de

IT: www.farmadati.it

FR: www.vidalfrance.com

Захист ваших даних для нас завжди на першому місці. Вони передаються на наші сервери виключно в зашифрованій та анонімній формі, тому ніхто не може дізнатись (навіть ми), які ліки ви приймаєте. Щоб отримати більше інформації, зверніться в нашу службу підтримки [email protected] і ми радо вам допоможемо.

Ні, для використання mediteo реєстрація не потрібна. Просто тисніть на домашній сторінці «Поїхали» і додавайте свої перші ліки. Ви також можете приєднати до mediteo свій обліковий запис CGM LIFE, тоді ваші медичні дані зберігатимуться в електронній картці пацієнта і ви матимете до них онлайн-доступ. Дізнайтесь про це більше в розділі «Що таке CGM LIFE?».

Ні, користування mediteo безкоштовне.

mediteo – це безкоштовна мобільна програма для платформ iOS та Android, яка допоможе вам приймати ліки вчасно і правильно. Ви не забудете про жоден прийом та дізнаєтесь більше про те, що приймаєте та для чого. Всього за декілька кроків налаштуйте свої прийоми та mediteo завжди вчасно нагадуватиме про них. Також ви можете отримати всю важливу інформацію про ліки, якщо вони є в нашій базі даних. Програма mediteo доступна в App Store та Google Play Store.

Download mediteo today