Ви можете підтримати mediteo та розвиток програми, придбавши медичний виріб mediteo m+ (докладніше про це в Розділі 2. mediteo m+) або підтримавши mediteo меншою щомісячною чи одноразовою сумою і таким чином придбати темний режим.

<br>Станьте спонсором mediteo:

<br>Припинити щомісячну підтримку mediteo:

<br>Зауважте, що:

Додатково до загальних заходів безпеки, як-от блокування смартфона, ви можете захистити mediteo за допомогою додаткової автентифікації. Якщо ця функція активована, mediteo запитуватиме Touch ID/Face ID/пароль щоразу, коли ви його відкриваєте.

Ні, mediteo не може ставити діагнози чи давати рекомендації щодо ліків чи дозування. Якщо у вас виникають сумніви, ми рекомендуємо звернутись до свого лікаря чи фармацевта.

Ваші відгуки дуже важливі для нас, щоб mediteo міг ще більше допомагати вам у майбутньому. Тож, якщо у вас виникають питання, пропозиції щодо покращення або ви зіткнулися з проблемою, напишіть нам на адресу [email protected] або заповніть контактну форму в програмі. Її можна знайти на сторінці Більше → Зв’яжіться з нами → Надіслати.

Ми з нетерпінням чекаємо на ваші відгуки!

Якщо ви хочете стати ще активнішим, реєструйтеся як тестувальник нашого продукту за адресою [email protected].

З міркувань безпеки mediteo зберігає всі дані у зашифрованому вигляді. Тому більшість методів резервного копіювання не спрацюють.

Android: Резервні копіювання системи та Google не зможуть відновити ваші медичні дані! Використовуйте обліковий запис CGM LIFE з резервним копіюванням.

iOS: Резервні копіювання iCloud не зможуть відновити ваші медичні дані! Використовуйте обліковий запис CGM LIFE з резервним копіюванням та зашифроване резервне копіювання iTunes. Перед резервним копіюванням переконайтеся, що ви налаштували TouchID, PassCode, або використовуєте пароль для iTunes.
В іншому випадку, відповідно до вимог безпеки Apple, ключ для відновлення наших медичних даних не буде переданий.

Резервне копіювання з CGM LIFE

Щоб дізнатися, як створити резервну копію даних за допомогою облікового запису CGM LIFE та відновити дані на іншому смартфоні, перейдіть до розділу Обліковий запис і безпека даних → Як створити резервну копію/відновити її з мого облікового запису?

Захист ваших даних для нас завжди на першому місці. Вони передаються на наші сервери виключно в зашифрованій та анонімній формі, тому ніхто не може дізнатись (навіть ми), які ліки ви приймаєте. Щоб отримати більше інформації, зверніться в нашу службу підтримки за адресою [email protected] і ми радо вам допоможемо.

Ні, mediteo і всі основні функції безкоштовні. Однак в деяких країнах ви можете придбати медичний виріб mediteo m+ через покупку в програмі. Якщо ви хочете підтримати mediteo, ви можете зробити це в програмі (Більше → Підтримати mediteo) і придбати доступ до темного режиму на певний період часу.

mediteo – це безкоштовна мобільна програма для операційних систем iOS, Android, та для браузера, яка допоможе вам приймати ліки безпечніше. Програма mediteo доступна в App Store та Google Play Store. Ми хочемо допомогти вам стежити за своїми ліками. Бо за допомогою mediteo ви зможете всього за декілька кроків додати свої ліки та години їх прийомів, а mediteo вчасно нагадуватиме вам про них. Також завдяки інтегрованій інструкції ви зможете отримати всю важливу інформацію про ліки, якщо вони є в нашій базі даних.

Download mediteo today