Починаючи з версії 3.0.0 mediteo автоматично позначає ваші прийоми як «пропущені», якщо ви самі не відзначите їх як «прийняті» чи «пропущені» протягом години після вказаного часу. Це дозволяє отримати чіткий огляд ваших прийнятих та пропущених прийомів. Якщо ви прийняли ліки, але забули відзначити прийом в mediteo, ви можете це зробити після прийому, натиснувши на знак оклику. Ви також можете вказати, коли саме прийняли ліки.

Ви маєте наступні можливості:

Сторінка «Ліки» -> «…»(Android) або гачок (iOS) вгорі праворуч -> Обрати ліки -> «Друк» або «Експорт»

Друк: після попереднього перегляду оберіть принтер у вашій мережі.

Експорт: ви отримаєте документ PDF, яким можете поділитись. Щоб захистити дані від несанкціонованого доступу, ви можете встановити пароль (max. 32 знаки, цифри, букви та спеціальні символи).

Експорт містить огляд ваших актуальних ліків, схеми їх прийому та дозування.

Якщо ви користуєтесь mediteo без облікового запису, натисніть на ваш профіль (значок вгорі ліворуч), тоді «Редагувати», щоб змінити дані чи фото. Якщо ви зареєстровані як користувач CGM LIFE, з технічних причин ви можете змінити ці дані лише у веб-браузері: https://app.mediteo.com/de/login -> увійти -> Профіль (значок вгорі праворуч) -> Змінити.

Ні, ви не повинні вводити жодні персональні дані в mediteo. Проте, ви можете на сторінці профілю ввести ваше ім’я та дату народження. Ці дані є добровільними та будуть використані виключно для персоналізації mediteo. Ми не зберігаємо персональні дані користувачів.

На даний момент, на жаль, лише медичні дані можуть бути синхронізовані з CGM LIFE. Проте, ми вже працюємо над розширенням синхронізації інших даних.

Ви можете змінити внесений показник, натиснувши на відповідний показник на сторінці «Мій щоденник» та введіть нові дані. Натисніть «Готово».

Щоб видалити показник зі списку, на сторінці «Мій щоденник» проведіть по відповідному показнику вліво. Натисніть «Видалити» та підтвердіть дію. Ваш показник буде видалено зі списку та з графіку.

Ви можете побачити ваші показники за останні 7 днів на сторінці «Мій щоденник» в записах та на графіку. Щоб переглянути інші показники (напр. рівень цукру в крові замість артеріального тиску), натисніть випадаючий список у «Щоденному плані» та оберіть бажаний показник.

Щоб додати новий показник, натисніть на сторінці «Щоденного плану» на «+» (і тоді на Показник) або у «Щоденнику» на «+». Оберіть вид вашого показника та введіть дані. Натисніть «Готово». Тепер ви зможете переглянути ваші показники в записах та на графіку в «Моєму щоденнику».

Якщо ви додаєте препарат з тою ж діючою речовиною або тим же класом діючих речовин, які вже є у вашому списку, його буде відзначено як попередження і обидва препарати на сторінці «Ліки» будуть позначені червоним символом. Якщо діючі речовини різні, але клас той самий, символ буде жовтого кольору.

Цими символами mediteo вказує на дублювання ліків. Проконсультуйтесь у свого лікаря чи фармацевта, чи ці вказівки стосуються вас!

Вам потрібно просто відсканувати QR-код на вашому плані і налаштувати нагадування для ліків одним натиском. Отримати доступ до сканера можна натиснувши на іконку «+» на сторінці «Ліки», а потім на символ штрих-коду в правому верхньому куті наступної сторінки.

З 1 жовтня 2016 року ви маєте право отримати Федеральний план лікування, якщо ви одночасно вживаєте чи застосовуєте щонайменше 3 препарати з системним ефектом протягом 28 днів і більше. Ваш лікар або фармацевт може видати вам цей план. Він повинен містити ліки, що видають лише за рецептом і препарати для самолікування, а також їх діючі речовини, дозування, причину прийому та інші вказівки щодо застосування.

Крім цього, роздрукований план лікування повинен мати QR-код. Ви можете відсканувати його в mediteo і безпечно та легко перенести всі ліки в програму.

З mediteo важлива інформація про ваші ліки завжди під рукою. Натисніть на сторінці «Ліки» на картку препарату, потім на вкладку «Упаковка» та на наступній сторінці «Інструкція для застосування», щоб прочитати важливу інформацію, можливі взаємодії з іншими ліками чи побічні ефекти.

Прийоми завжди відбуваються за локальним часом. Це означає, що ваш вранішній прийом, який заплановано на 9:00, відбудеться о 9:00 також в Нью-Йорку за локальним часом. Будь ласка, перевірте ваші години прийому. В майбутньому ми хочемо надати вам можливість обирати, чи підлаштовувати години прийому під нову часову зону чи ні.

Якщо ви не маєте можливості прийняти ліки вчасно, оберіть прийом у «Щоденному плані» та натисніть «…», якщо хочете відкласти нагадування на 30 хв. Ви можете відкласти будь-яке нагадування на будь-який час відразу в сповіщеннях (якщо ви отримуєте сповіщення від mediteo). Для цього проведіть сповіщення вліво (iOS) або донизу (Android) і оберіть відповідний параметр. Ваше нагадування буде відкладене на 1 годину. Ви можете повторювати цю дію так часто, наскільки потрібно. Важливо: ви можете відкласти майбутні нагадування лише тоді, якщо вони заплановані пізніше того ж дня.

mediteo використовує короткий та ненав’язливий стандартний тон для сповіщень. Якщо ви хочете його змінити, зайдіть на сторінку «Більше» та відкрийте «Налаштування». В опції «Звуки» ви маєте можливість увімкнути чи вимкнути звук для сповіщень, використавши кнопку-перемикач, а, натиснувши на поле «Звуки», обрати звук зі списку.

В цьому розділі ви знайдете відповідь, чому mediteo не надсилає сповіщення чи нагадування. Вам потрібно перевірити такі налаштування:

1) Упевніться, що mediteo може надсилати сповіщення зі звуком.

В mediteo> Більше > Налаштування > Звук сповіщення (повинен бути увімкнений)

2) Упевніться, що mediteo може надсилати сповіщення.

Знайдіть в налаштуваннях mediteo (зазвичай це в Програмах > (Деталі програми) >mediteo) та перевірте у Сповіщеннях, чи ми можемо надсилати вам повідомлення, а також в Батареї, чи програма може працювати в фоновому режимі та не оптимізована.

Знайдіть в Налаштуваннях системи «Необмежений доступ» і дозвольте його для mediteo, а також деактивуйте «Режим збереження даних» для mediteo.

Знайдіть в Налаштуваннях системи «Оптимізація акумулятора» та дозвольте mediteo їх ігнорувати.

Якщо ви застосовуєте режим «Не турбувати», знайдіть в Налаштуваннях «Не турбувати» та дозвольте попри це mediteo надсилати вам сповіщення.

3) Особливі параметри виробника

Залежно від виробника вашого пристрою, різні функції можуть впливати на сповіщення від mediteo. Тому вам потрібно додати mediteo в список програм, які можуть ігнорувати ці функції (деколи їх називають «білими списками» (White list)).

Якщо ви не можете знайти вашого виробника в наступному переліку, рекомендуємо вам пошукати налаштування керування чи оптимізації в наступних категоріях:

3.1) Samsung

Якщо ви користуєтесь додатком «Smart Manager»: Акумулятор > Оптимізація > Деталі > mediteo, деактивувати

Налаштування системи > Додатки > mediteo > Мобільні дані > Фонові дані, активувати

Налаштування системи > Безпека > Керування автозапуском > mediteo, активувати

Налаштування системи > Акумулятор > Використання акумулятора > Меню > Оптимізація роботи акумулятора (Samsung 8 – особливий доступ) > mediteo, деактивувати

Налаштування системи > Акумулятор > Невідстежувані програми > додати mediteo

3.2) Sony

Налаштування системи > Використання акумулятора > «…» > Оптимізація роботи акумулятора > Не оптимізовані > mediteo, ніколи

3.3) Xiaomi

Налаштування > Встановлені програми > mediteo > активувати автозапуск

Налаштування > Встановлені програми > mediteo > Режим економії батареї: без обмежень

Налаштування > Встановлені програми > mediteo > Сповіщення > Показувати сповіщення: активувати (додатково налаштувати, які сповіщення як показані)

Налаштування > Акумулятор та продуктивність > Використовувати адаптивну батарею: деактивувати

Відкрити нещодавно відкриті програми > натиснути на mediteo та потримати > активувати замок

3.4) Huawei

Менеджер програм > Захищені додатки > mediteo, активувати

Налаштування системи > Розширені налаштування > Керування батареєю (або режим економії енергії) > Захищені додатки > mediteo, активувати

Налаштування системи > Додатки > Розширені > Ігнорувати оптимізацію батареї > mediteo, активувати

Налаштування системи > Сповіщення > Менеджер сповіщень > mediteo > Сповіщення та пріоритет, дозволити

3.5) Asus

Налаштування системи > Збереження енергії > mediteo, активувати

3.6) Motorola

Налаштування системи > Зелений банер (за наявності), деактивувати

Налаштування системи > Сповіщення > mediteo > деактивувати все, окрім Не турбувати

Налаштування системи > Додатки > mediteo > Використання даних > активувати Використання фонових даних

3.7) OnePlus

Налаштування системи > Акумулятор > Оптимізація роботи акумулятора > mediteo > обрати Не оптимізувати

4) Інші кроки

Якщо жоден з вище описаних пунктів не допоміг вам вирішити проблему, зв’яжіться з нами за адресою [email protected].

В цьому розділі ви знайдете відповідь, чому mediteo не надсилає сповіщення чи нагадування. Вам потрібно перевірити такі налаштування:

1) Упевніться, що mediteo може надсилати вам сповіщення зі звуком.

В mediteo> Більше > Налаштування > Звук сповіщення (повинен бути увімкнений)

2) Упевніться, що mediteo може надсилати вам сповіщення.

Налаштування > mediteo> Сповіщення (повинні бути увімкнені)

Налаштування > Не турбувати (повинно бути вимкнене)

Налаштування > Звуки > Звуки сповіщень (звук повинен бути достатньо голосним, якщо ви хочете чути сигнал, а також повинен бути вимкнений беззвучний режим)

3) Додаткові кроки

Якщо жоден з цих пунктів не допоміг вам вирішити проблему, зв’яжіться з нами: [email protected].

Ви можете відзначити прийом або перенести його безпосередньо в сповіщенні на заблокованому екрані. Для цього просто проведіть перше нагадування вліво (iOS) або донизу (Android) та оберіть один з запропонованих варіантів. В налаштуваннях ви можете увімкнути або вимкнути цю функцію за бажанням.

Ми об’єднуємо деякі одночасні прийоми, щоб вам було простіше відзначити всі прийоми одним натиском. Так само ви можете відкласти всі прийоми разом. Якщо хочете відзначити окремий прийом, натисніть на його картку і така опція стане доступною.

Якщо ви не відреагували на перше нагадування, ви отримаєте ще одне нагадування через 10 хв. Так ми хочемо допомогти завжди вчасно приймати ліки. Якщо вам не потрібна ця функція, напишіть нам: [email protected].

Дуже просто – ви економите час та зусилля! Якщо у ваших нагадуваннях вже є назва ліків та доза, вам не потрібно відкривати mediteo, щоб дізнатись, які ліки вам приймати. Це найзручніший варіант отримувати сповіщення, тому що вони не відволікають вас від справ.

Ні, допоки mediteo матиме право надсилати вам сповіщення (iOS) та якщо ви ігноруватимете оптимізацію споживання батареї (Android), ви будете отримувати нагадування, навіть якщо програма неактивна. Як надати mediteo право надсилати вам сповіщення, ви можете дізнатись в розділі «Я не отримую нагадувань».

Ні, всі нагадування збережені в mediteo. Допоки mediteo матиме право надсилати вам сповіщення (обов’язково лише для iOS), ви будете отримувати нагадування, навіть якщо підключення до інтернету відсутнє.

Якщо ви налаштували нагадування про поповнення, поповнити ваші ліки можна наступним способом:

Натисніть на нагадування про поповнення самостійно або на опцію «Поповнити зараз». Ви відкриєте сторінку, де зможете вказати, яку кількість ви хочете поповнити.

У «Щоденному плані» натисніть на картку ліків, які ви хочете поповнити, потім на секцію, яка показує кількість ліків, що залишилась. Відкриється сторінка, на якій ви зможете ввести кількість ліків, яку хочете додати.

На сторінці «Ліки» натисніть на картку ліків, які хочете поповнити, і на наступній сторінці на поле, в якому показана кількість ліків, які залишились. Відкриється сторінка, де можна вказати, яку кількість ви хочете поповнити.

mediteo може нагадувати, коли вам час отримати новий рецепт чи купити нову упаковку ліків.

Для цього при налаштуванні ваших ліків на сторінці «Нагадування про поповнення» поставте перемикач в позицію «Увімк.» та вкажіть, за скільки днів заздалегідь та о котрій годині ви б хотіли отримати нагадування.

Після цього вкажіть кількість ліків, що у вас залишилась на даний момент.

Після того, як ви додали ваші ліки, на сторінці інформації про них та на розгорнутій картці прийому у «Щоденному плані» ви будете бачити кількість препарату та днів, що залишились.

Якщо ви хочете увімкнути чи вимкнути ці нагадування або змінити їх налаштування пізніше, натисніть на картку ліків на сторінці «Ліки» та на наступній сторінці оберіть «Натисніть тут, щоб налаштувати нагадування про поповнення».

Кількість препарату, що залишилась, буде оновлена автоматично відразу після відзначення прийому. Будь ласка, уважно підтверджуйте ваші прийоми, щоб запаси ліків були правильно підраховані. Як тільки запаси ліків досягнуть порогу, визначеного вами, кількість ліків, що залишилась, буде показана червоним кольором у вашому «Щоденному плані» на сторінці «Деталі» відповідного препарату. Ви отримаєте сповіщення про потребу в поповненні ліків у визначений вами час. Оберіть опцію «Нагадати завтра», якщо ви хочете отримати ще одне сповіщення наступного дня.

Так, ви можете змінити дозування для окремих прийомів. На сторінці «Щоденний план» натисніть на картку прийому, а потім на кнопку «…». Після цього натисніть «Змінити дозування».

Ви можете додавати разові прийоми для всіх ліків з вашого списку, натиснувши на «+» на сторінці «Щоденний план». Тут ви можете додати точний час та дозу. Ви можете додати прийоми, які вже відбулися, а також створити нагадування для майбутніх прийомів.

Є декілька способів це зробити:

Припинені прийоми ліків будуть перенесені до вкладки «Припинені прийоми», майбутні нагадування видалені, при чому минулі прийоми будуть збережені в календарі.

Щоб змінити дані про ліки, натисніть на сторінці «Ліки» на картку відповідного препарату. На наступній сторінці ви можете тиснути на різні поля та змінювати ваші дані.

Якщо ліки, які ви шукаєте, не з’являються після введення назви, можна додати їх вручну. Натисніть на «Додати» відразу під панеллю пошуку та оберіть форму і колір ваших ліків.

Ви можете додавати стільки препаратів, скільки забажаєте.

Щоб додати нові ліки до вашого списку, виконайте такі дії:

mediteo дозволяє додавати будь-які види лікарських засобів – від виписаних лікарем препаратів до простого нагадування пити достатньо води. Ми налаштували автопошук препаратів з нашої бази даних, щоб ви могли якомога швидше та простіше обрати правильний препарат. Ви також можете власноруч додавати ліки, якщо їх немає в нашій базі даних або якщо це незалежний елемент (напр. склянка води).

Якщо ви учасник проекту ARZNEIMITTELKONTO (AMK) NRW, ви можете використовувати mediteo для простого доступу до вашого облікового запису AMK NRW. Для цього на домашній сторінці введіть дані для входу в AMK NRW. Призначення тих лікарів чи фармацевтів, яким ви надасте доступ до вашого облікового запису, будуть автоматично збережені в ньому.

Щоб від’єднати ваш обліковий запис CGM LIFE від mediteo, натисніть значок «Вихід» в правому верхньому кутку на сторінці профілю та продовжуйте користуватись mediteo без синхронізації даних.

Синхронізація медичних даних з обліковим записом CGM LIFE відбувається автоматично з регулярними інтервалами або коли ви відкриваєте mediteo. Ви також можете запустити синхронізацію вручну, прогорнувши сторінку «Ліки» догори і потягнувши вниз («потягни-і-онови»).

Якщо у вас ще немає облікового запису CGM LIFE, ви можете створити його відразу в mediteo. Оберіть опцію CGM LIFE на сторінці вашого профілю, а потім  «Зареєструватись». Ви отримаєте покрокові вказівки для реєстрації.

CGM LIFE – це електронна медична картка пацієнта, в якій зашифровані ваші медичні дані, так що лише ви маєте доступ до них.

Для приєднання облікового запису CGM LIFE до mediteo оберіть на сторінці вашого профілю опцію CGM LIFE та введіть дані для входу.

Перевага приєднання CGM LIFE до mediteo в тому, що ви одразу можете побачити ліки, виписані вашим лікарем або видані фармацевтом (якщо вони також учасники цього проекту), і одним натиском встановити нагадування про їх прийом. Ви також зможете відстежувати ваші прийоми на різних пристроях та мати доступ до даних у випадку, якщо загубите один з них або придбаєте новий.

На жаль, можливості синхронізації зараз обмежені. Якщо у вас є електронна картка пацієнта в CGM LIFE чи обліковий запис в ARZNEIMITTELKONTO (AMK) NRW, ви можете приєднати їх до mediteo і синхронізувати ваш список ліків між декількома пристроями (напр. планшетом і смартфоном). Проте ваші відзначені прийоми та показники не будуть синхронізовані. Тому рекомендуємо обрати один пристрій, на якому ви відзначатимете прийоми ліків. Наша команда активно працює над тим, щоб ви мали доступ до даних з різних пристроїв. Якщо ви хочете першими дізнатись про появу цієї функції, напишіть нам про це через контактну форму в програмі або на адресу [email protected].

Ні, mediteo не може ставити діагнози чи давати рекомендації щодо ліків чи дозування. Якщо у вас виникають сумніви щодо лікування, ми рекомендуємо звернутись до вашого лікаря чи фармацевта.

Ваші відгуки допомагають mediteo ставати кращим для вас. Тож, якщо у вас виникають питання, пропозиції щодо покращення або ви зіткнулися з проблемою, напишіть нам на адресу [email protected] або заповніть форму відгуку в програмі. Її можна знайти на сторінці «Більше» в розділі «Зв’яжіться з нами».

Ми з нетерпінням чекаємо на ваші відгуки!

Із міркувань безпеки mediteo зберігає всі дані у зашифрованому вигляді. Через це більшість методів резервного копіювання не спрацюють.

Android: Наразі ми можемо запропонувати лише обліковий запис CGM LIFE. Використовуючи його, ви можете синхронізувати медичні дані і таким чином переносити їх на новий пристрій. Просто увійдіть у ваш обліковий запис на обох пристроях.

Зверніть увагу: резервні копіювання системи та Google не зможуть відновити медичні дані.

iOS: Ми пропонуємо використовувати обліковий запис CGM LIFE (див. Android) та зашифроване резервне копіювання iTunes. Під час резервного копіювання, будь ласка, впевніться, що у вас встановлений код-пароль, TouchID чи FaceID для iTunes. Інакше ключ для шифрування не буде перенесений та mediteo не зможе зашифрувати ваші дані на новому пристрої.

Зверніть увагу: резервне копіювання iCloud не може відновити медичні дані mediteo!

Завдяки доступу до різних баз даних лікарських засобів ми можемо запропонувати комплексний пошук, що охоплює всі препарати, дозволені в Німеччині, Італії та Франції. Проте здійснювати пошук ви можете лише у поточній країні перебування. Якщо ваші ліки відсутні в списку, повідомте нам. Отримайте більше інформації за посиланнями:

DE: www.ifap.de

IT: www.farmadati.it

FR: www.vidalfrance.com

Захист ваших даних для нас завжди на першому місці. Вони передаються на наші сервери виключно в зашифрованій та анонімній формі, тому ніхто не може дізнатись (навіть ми), які ліки ви приймаєте. Щоб отримати більше інформації, зверніться в нашу службу підтримки [email protected] і ми радо вам допоможемо.

Ні, для використання mediteo реєстрація не потрібна. Просто тисніть на домашній сторінці «Поїхали» і додавайте свої перші ліки. Ви також можете приєднати до mediteo свій обліковий запис CGM LIFE, тоді ваші медичні дані зберігатимуться в електронній картці пацієнта і ви матимете до них онлайн-доступ. Дізнайтесь про це більше в розділі «Що таке CGM LIFE?».

Ні, користування mediteo безкоштовне.

mediteo – це безкоштовна мобільна програма для платформ iOS та Android, яка допоможе вам приймати ліки вчасно і правильно. Ви не забудете про жоден прийом та дізнаєтесь більше про те, що приймаєте та для чого. Всього за декілька кроків налаштуйте свої прийоми та mediteo завжди вчасно нагадуватиме про них. Також ви можете отримати всю важливу інформацію про ліки, якщо вони є в нашій базі даних. Програма mediteo доступна в App Store та Google Play Store.

Download mediteo today