mediteo пропонує вам експорт CSV. Наочний експорт PDF також доступний у mediteo m+.

<br>

<br>Зверніть увагу, що детальний експорт доходу можливий лише з версії 4.14.0, а експорт можна створити з розділу Сьогодні.

Відсутня повна серія вимірювань показників/усі значення вимірювань певного типу:

Окремі значення показників не синхронізуються, але присутні інші вимірювання цього типу:

На жаль, ні. Медичний виріб mediteo m+ наразі доступний тільки в Німеччині та Франції та лише німецькою і французькою мовами. THERAFOX поки що доступний лише в Німеччині та лише німецькою. Однак ви можете використовувати базову версію mediteo іншими мовами або в інших країнах.

Медичний виріб mediteo m+ доступний не у всіх країнах та не всіма мовами.

<br>mediteo m+ – це медичний виріб з метою підвищення рівня та підтримки дотримання плану лікування. Як медичний виріб, mediteo m+ відповідає суворим вимогам до якості та водночас пропонує вам більше функцій і можливостей у програмі. Серед іншого, ви можете експортувати особистий звіт про стан здоров’я у форматі PDF або провести перевірку ваших ліків. mediteo m+ доступний як підписка в програмі mediteo. Ви можете протестувати mediteo m+ протягом двох тижнів безкоштовно.

Ви можете підтримати mediteo та розвиток програми, придбавши медичний виріб mediteo m+ (докладніше про це в Розділі 2. mediteo m+) або підтримавши mediteo меншою щомісячною чи одноразовою сумою і таким чином придбати темний режим.

<br>Станьте спонсором mediteo:

<br>Припинити щомісячну підтримку mediteo:

<br>Зауважте, що:

Компанія Mediteo GmbH та її співробітники не мають доступу до ваших персональних даних, навіть даних про ліки чи хвороби.

<br>Щоб ще краще підтримати вас у вашому лікуванні, mediteo пропонує відповідні функції або мотивує сповіщеннями про маленькі успіхи. Новини, які для вас відображаються, обираються локально на вашому смартфоні. Це означає, що ми все ще не маємо доступу до ваших персональних даних.

<br>Ви можете переглянути всі отримані новини в розділі «Мої новини» у вкладці «Більше».

<br>Ви можете будь-коли увімкнути/вимкнути сповіщення про отримані новини:

Вікторини в розділі «Чи знаєте ви…?» поділені на різні рівні складності (позначені зірочками). Вам потрібно буде спочатку відповісти на прості запитання, перш ніж розблокувати складніший рівень.

<br>Крім того, наша медична команда постійно працює над розширенням цього розділу новими темами. Тому можливо, що вікторини можуть бути додані, змінені або видалені з часом. Ви вважаєте, що відсутня важлива тема чи у вас є ідеї щодо того, які теми наші лікарі можуть підготувати для вас? Тоді просто напишіть нам на адресу [email protected] .

<br>Якщо ви не бачите жодних вікторин (або розділ повністю відсутній), перевірте версію mediteo та перезапустіть програму. Якщо це не допомогло, зв’яжіться з нами за адресою [email protected]

За допомогою mediteo ви можете об’єднати ліки в список замовлень і легко відправити їх електронною поштою до аптеки з вашої мережі. Ви також можете сфотографувати свій (електронний) рецепт під час створення списку та надіслати його.

<br>Якщо ваша аптека пропонує послуги кур’єрської доставки, ви можете вказати цю опцію при замовленні та отримати ліки просто додому.

<br>Зверніть увагу, що замовлення створюється mediteo, але надсилається через вашу електронну скриньку. В такому разі mediteo не шифрує ваші дані. Тому переконайтеся, кому саме ви надсилаєте дані цього замовлення.

<br>Скласти та надіслати список замовлень:

<br>Після відправлення замовлення електронною поштою ви зможете переглянути деталі, зібрані в mediteo, у вкладці «Замовлення» відповідної аптеки. Якщо ви внесли зміни в програму електронної пошти, вони не відображаються в mediteo. Перевірте вхідні повідомлення вашої електронної пошти, щоб перевірити статус замовлення та, за потреби, отримати відповіді від вашої аптеки. Якщо ви хочете скасувати своє замовлення або маєте додаткові запитання щодо замовлення, зв’яжіться зі своєю аптекою за телефоном або електронною поштою.

Ви можете закріпити ліки зі свого плану лікування за певними контактами (лікарями, аптеками, іншими контактами), щоб вони були у вас завжди під рукою.

<br>Додати:

<br>Редагувати/Видалити:

Візити – це нагадування в щоденному плані, які безпосередньо призначаються контакту (лікарю чи іншим спеціалістам). Ви можете отримувати нагадування та зберігати для них нотатки.

<br>Додати (два способи):

<br>Змінити (два способи):

<br>Видалити:

Якщо ви не можете прийняти ліки в запланований час або хочете перенести час прийому, ви можете відкладати його так часто, як необхідно.

<br>Відкласти (2 способи, лише для майбутніх прийомів):

<br>Перенести час прийому (для майбутніх прийомів):

Ми об’єднуємо всі одночасні прийоми. Таким чином ви маєте кращий огляд всіх прийомів та можете одним натиском їх обрати, щоб відзначити як прийняті або відкласти за допомогою функції «Відкласти». Звісно, якщо ви хочете відзначити окремий прийом, натисніть на його картку і така опція стане доступною.

mediteo підсумовує найважливішу для вас статистику безпосередньо у вкладці«Сьогодні»:

<br>

Ви можете вибрати будь-які години прийому під час додавання або редагування ліків. Години в параметрах є лише стандартними значеннями, які автоматично пропонуються при додаванні ліків і при зчитуванні плану лікування BMP. Якщо ви встановлюєте інші години прийомів для ліків, ви можете проігнорувати ці стандартні значення.

mediteo пропонує вам експорт вашого плану лікування у форматі PDF. Щоб захистити медичні дані від несанкціонованого доступу, ви можете налаштувати пароль під час створення PDF-файлу.

<br>Друкувати:

<br>

<br>Експортувати:

<br>

mediteo надає вам попередження, які з’являються на сторінці ліків. Можливі такі повідомлення:

mediteo може зчитувати 2D штрих-код вашого Федерального плану лікування, щоб автоматично передати всі дані. Підтримуються версії до v2.6.

<br>Додати:

Перевірити:

Змінити/припинити/видалити:

Якщо ви не можете увійти в програму, це може бути з кількох причин:

<br>Якщо синхронізація завжди не вдається, це може бути пов’язано з кількома причинами:

З міркувань безпеки ви повинні регулярно повторно входити у свій обліковий запис CGM LIFE. За замовчуванням ви повинні входити один раз на день. За бажанням ви можете активувати опцію «Залишатися в системі протягом 30 днів» під час входу, тоді пароль потрібно буде вводити кожні 30 днів. Ось як це налаштувати:

<br>Проте ця функція працює, лише якщо ваш пристрій захищено паролем, графічним ключем, TouchID або FaceID. Якщо ви не використовуєте захист пристрою, увімкніть його в налаштуваннях пристрою.

Якщо ви маєте доступ до свого облікового запису CGM LIFE за допомогою поточного пароля, але хочете його змінити:

<br>Якщо ви забули свій пароль і хочете його скинути:

Якщо ви ввійшли за допомогою облікового запису (CGM LIFE або AMK), резервна копія створюватиметься автоматично через регулярні проміжки часу. Ви можете змінити цей параметр за своїм бажанням. Резервна копія – це копія всіх даних. Наразі ви можете відновити лише резервні копії iOS на iOS і резервні копії Android лише на Android.

<br>Створити:

<br>Відновити:

Якщо ви увійшли за допомогою облікового запису (CGM LIFE або AMK), синхронізація буде відбуватися автоматично через регулярні проміжки часу або після перезапуску mediteo. Ви також можете запустити синхронізацію вручну (на сторінці Ліки → Прокрутіть догори → Потягніть сторінку донизу).

<br>Зверніть увагу, що наразі синхронізуються лише ліки, показники, профіль і мережа (ваші контакти). Всі персональні дані про прийоми залишаються на пристрої. Тому ми рекомендуємо вам обрати пристрій, на якому ви керуватимете своїми прийомами.

<br>Якщо повна синхронізація – це необхідна для вас функція, повідомте нас про це, надіславши повідомлення через контактну форму в програмі або на адресу

Ваш обліковий запис зберігається в профілі mediteo. Наразі ви можете ввійти лише з одним обліковим записом одночасно.

<br>Увійти:

<br>Вийти:

Медичний виріб mediteo m+ доступний не у всіх країнах та не всіма мовами.

<br>Зверніть увагу, що ваша підписка прив’язана до вашого облікового запису Apple ID або Google. Тому ви платите лише один раз за Android або iOS, незалежно від того, скільки пристроїв ви використовуєте. Однак, якщо ви хочете використовувати mediteo m+ на обох операційних системах, вам потрібно буде придбати mediteo m+ двічі (iOS і Android).

<br>Важливо: Просте видалення mediteo m+ не скасовує вашу підписку в Apple або Google. Ви повинні скасувати підписку окремо (див. скасування mediteo m+).

Медичний виріб mediteo m+ доступний не у всіх країнах та не всіма мовами.

<br>mediteo m+ можна безкоштовно протестувати протягом 2 тижнів. Після цього ви можете обрати один із двох планів підписки.

<br>

<br>Точні ціни можуть дещо відрізнятися залежно від вашої країни через умови Apple або Google.

Медичний виріб mediteo m+ доступний не у всіх країнах та не всіма мовами.

<br>mediteo m+ – це покупка в програмі, яку ви можете зробити безпосередньо в mediteo. Це підписка, яка автоматично керується Apple або Google. Підписка буде автоматично поновлена, якщо її не скасувати.

<br>Купити:

<br>Керувати:

<br>Скасувати:

<br>Більше інформації про скасування:

<br>Додаткову інформацію можна отримати в Apple (https://support.apple.com/uk-ua/HT202023) і Google (https://support.google.com/googleplay/answer/1061913?hl=uk)

Медичний виріб mediteo m+ доступний не у всіх країнах та не всіма мовами.

<br>У розділах Сьогодні та Журнал ви можете за допомогою значка «Експорт» експортувати свої прийоми та показники у вигляді графіка або таблиці. Просто дотримуйтесь запитань у програмі. Залежно від періоду часу експорт автоматично підсумовує ваші дані та прийоми, щоб ви або ваш лікар могли відразу отримати наступну інформацію:

<br>

Медичний виріб mediteo m+ доступний не у всіх країнах та не всіма мовами.

<br>У журналі ви можете вказати цільовий діапазон, який відображатиметься на діаграмі та експорті PDF.

<br>Створити/змінити/видалити:

<br>

<br>Для вимірювання артеріального тиску ми також пропонуємо наші рекомендації на основі вашого віку, зазначеного в профілі, та Європейських рекомендацій. Щоб скористатися ними, відкрийте налаштування для цільового діапазону артеріального тиску та активуйте опцію “Використовувати загальний діапазон за мед. рекомендаціями”.

<br>Через те, що у визначенні ідеального діапазону артеріального тиску відіграє роль більше факторів, ці діапазони можуть відрізнятися від вашого фактичного цільового діапазону. Коригування артеріального тиску завжди слід проводити індивідуально разом з лікарем. Ви можете знайти більше інформації в mediteo m+, якщо ви активували межі для орієнтування, натиснувши на банер над графіком.

Медичний виріб mediteo m+ доступний не у всіх країнах та не всіма мовами.

<br>THERAFOX – це окремий медичний виріб, який доступний лише в Німеччині. Ви можете отримати доступ до нього за допомогою кнопки внизу списку ліків (вкладка «Ліки»). Після перевірки THERAFOX ви отримаєте таку інформацію про ліки у вашому плані лікування:

<br>

<br>Крім того, можлива інформація на такі теми:

<br>

<br>Примітка: Перевірку THERAFOX можна виконати лише з підключенням до Інтернету та перевіряти лише ліки з бази даних (тобто не ті, які ви додали самостійно).

Медичний виріб mediteo m+ доступний не у всіх країнах та не всіма мовами.

<br>Так. Усі функції базової версії залишаються доступними. Таким чином, усі поширені питання до базової версії mediteo також дійсні для mediteo m+.

Додатково до загальних заходів безпеки, як-от блокування смартфона, ви можете захистити mediteo за допомогою додаткової автентифікації. Якщо ця функція активована, mediteo запитуватиме Touch ID/Face ID/пароль щоразу, коли ви його відкриваєте.

Успішне лікування також означає, що ви розумієте, що лікуєте. Тому ми пропонуємо в розділі «Чи знаєте ви…?» зібрану нашими лікарями інформацію про найпоширеніші захворювання, ліки та методи лікування. Ці знання зібрані у вигляді коротких тестів, які ви можете проходити скільки завгодно разів. Ваш найкращий результат буде збережено. Якщо ви віддаєте перевагу читати лише факти, ми також пропонуємо інформаційні сторінки на відповідні теми.

<br>Пройти вікторину:

<br>Переглянути інформаційну сторінку:

Наша медична команда регулярно узагальнює для вас актуальні правила та інформацію щодо Covid-19. Ви можете знайти цей підсумок онлайн за адресою https://www.mediteo.com/en/blog/information-coronavirus/ або безпосередньо в програмі:

<br>Відкрити блог:

<br> Ця пропозиція доступна лише німецькою мовою.

Завдяки підключенню до кількох німецьких баз даних, ми можемо запропонувати вам комплексний пошук контактів у сфері охорони здоров’я. Якщо вашого лікаря або аптеки немає в списку, ви можете ввести їх самостійно, скориставшись функцією «Додати». У зв’язку з переїздами, кадровими чи організаційними змінами дані можуть відрізнятися в окремих випадках. Будь ласка, напишіть нам на адресу [email protected] , якщо вашого контакту більше немає в списку.

Ви можете зберігати дані своїх контактів (лікарі, аптеки, інші) на сторінці «Мережа» і завжди мати їх під рукою. Ви також можете позначити важливі контакти як улюблені.

<br>Зауважте, що в mediteo немає бази даних лікарів і фармацевтів для всіх країн. Крім того, у вас є доступ лише до бази даних країни, яка була збережена під час встановлення mediteo.

<br>Додати:

<br>Додати улюблені (тільки для iOS):

<br>Змінити:

<br>Видалити:

mediteo пропонує можливість запам’ятати вимірювання. Вони працюють так само, як і нагадування про прийоми:

<br>Увімкнути/Вимкнути:

<br>Змінити (2 способи):

Наразі показання можна імпортувати лише з AppleHealth і лише на пристрої iOS.

<br>Активувати імпорт:

<br>Зображення імпортованих значень показників:

<br>Вимкнути/змінити/повторно ввімкнути імпорт:

<br>Наразі така функція доступна лише для mediteo на iOS з версії 4.8.0.

mediteo пропонує вам експорт у форматі CSV. Експорт у форматі PDF також доступний у mediteo m+.

<br>

<br>Зверніть увагу, що експорт із розділу Сьогодні можна створити лише з версії 4.14.0.

mediteo дозволяє вводити та контролювати різні показники:

<br>Додати (3 способи):

<br>Змінити:

<br>Оцінити:

<br>Видалити:

Якщо ви додаєте препарат з тою ж діючою речовиною або тим же класом діючих речовин, які вже є у вашому списку, його буде відзначено як попередження і обидва препарати на сторінці «Ліки» будуть позначені червоним символом. Якщо діючі речовини різні, але клас той самий, символ буде жовтого кольору.

Цими символами mediteo вказує на дублювання ліків. Проконсультуйтесь у свого лікаря чи фармацевта, чи ці вказівки стосуються вас!

Вам потрібно просто відсканувати QR-код на вашому плані і налаштувати нагадування для ліків одним натиском. Отримати доступ до сканера можна натиснувши на іконку «+» на сторінці «Ліки», а потім на символ штрих-коду в правому верхньому куті наступної сторінки.

З 1 жовтня 2016 року ви маєте право отримати Федеральний план лікування, якщо ви одночасно вживаєте чи застосовуєте щонайменше 3 препарати з системним ефектом протягом 28 днів і більше. Ваш лікар або фармацевт може видати вам цей план. Він повинен містити ліки, що видають лише за рецептом і препарати для самолікування, а також їх діючі речовини, дозування, причину прийому та інші вказівки щодо застосування.

Крім цього, роздрукований план лікування повинен мати QR-код. Ви можете відсканувати його в mediteo і безпечно та легко перенести всі ліки в програму.

Починаючи з версії 3.0.0, mediteo автоматично позначає ваш прийом червоним знаком оклику як «пропущений», якщо ви не позначаєте його «прийнятим» або «пропущеним» протягом однієї години після зазначеного часу прийому. Це дасть вам чіткіше уявлення про прийняті та неприйняті ліки. Якщо ви прийняли ліки й просто забули ввести прийом в mediteo, ви можете підтвердити пропущений прийом, натиснувши на знак оклику. Тут ви можете вказати, коли ви прийняли ліки.

mediteo пропонує для вас на сторінці «Більше» в розділі «Мої новини» функції програми та вміст, який може бути корисним для вас. Крім того, ви отримаєте інформацію про отримані новини за допомогою сповіщень або банерів. Ви можете увімкнути/вимкнути ці додаткові сповіщення.

<br>Увімкнути/вимкнути сповіщення про отримані новини:

<br>Прочитайте запитання і відповіді на тему «Варто знати», щоб дізнатися, чому для вас відображаються певні новини.

Наразі mediteo не пропонує окремої програми для розумних годинників. Однак ви можете отримувати нагадування на AppleWatch і безпосередньо підтверджувати прийоми. Дозволи для цього потрібно налаштувати в WatchApp, а не в mediteo. (Докладніше про це від Apple на https://support.apple.com/uk-ua/guide/watch/welcome/watchos)

На даний момент нагадування завжди з’являються в один і той же місцевий час доби. Це означає, що ви отримаєте нагадування про ранковий прийом о 9:00 також у Нью-Йорку о 9:00 за місцевим часом. Будь ласка, перевірте свій час нагадувань і переконайтеся, що він правильний.

mediteo використовує короткий і ненав’язливий сигнал за замовчуванням для всіх нагадувань, однак ви можете його налаштувати.

<br>Змінити гучність:

<br>Активувати/деактивувати певні сповіщення:

<br>iOS:

<br>Android:

<br>Змінити звук сповіщення:

<br>iOS:

<br>Android:

За замовчуванням mediteo показує назви ліків у нагадуваннях, заощаджуючи ваш час і зусилля. Ви отримуєте всю інформацію, не відкриваючи програму. Якщо ви надаєте більше значення конфіденційності, ви, звичайно, можете налаштувати це:

<br>Показати/Сховати:

Якщо ви зазвичай не отримуєте сповіщень або вони надсилаються лише під час відкривання програми, перевірте наступні налаштування.

<br>Android

<br>Щоб надійно отримувати сповіщення на вашому пристрої Android, mediteo має бути активним у фоновому режимі. Цей дозвіл запитується, коли ви відкриваєте програму вперше. Залежно від виробника вашого пристрою Android можуть знадобитися різні налаштування, щоб отримувати регулярні нагадування. Нижче ви знайдете огляд деяких поширених виробників. Зверніть увагу, що описані кроки можуть змінюватися з часом. Щоб отримати найновішу інформацію, зверніться до інструкцій до свого пристрою.

<br>Huawei

<br>

<br>Для звуків:

<br>Samsung

<br>

<br>Для звуку:

<br>Xiaomi

<br>

<br>Для звуків:

<br>Незалежно від виробника

<br>

<br>Для звуку:

<br>iOS

<br>

<br>Для звуків:

<br>Інші опції

<br>Якщо жодне з перерахованого вище не допоможе відновити правильне функціонування нагадувань, зв’яжіться з нами та вкажіть точну модель вашого пристрою за адресою: [email protected].

Залежно від налаштувань, mediteo надсилатиме вам різні нагадування, які відкриватимуть програму на відповідній сторінці, коли ви натискатимете на них. Крім того, більшість нагадувань пропонують прямі дії, які ви часто виконуєте. Нижче наведено докладнішу інформацію для кожної операційної системи (iOS або Android).

<br>iOS

<br>Нагадування про прийом:

<br>Повторювані нагадування:

<br>Згруповане нагадування:

<br>Нагадування про поповнення:

<br>Нагадування про візити:

<br>Нагадування про вимірювання показників:

<br>Android:

<br>Нагадування про прийом:

<br>Повторювані нагадування:

<br>Згруповане нагадування:

<br>Нагадування про поповнення:

<br>Нагадування про візити:

<br>Нагадування про вимірювання показників:

<br>Оновлення:

Ні, усі нагадування зберігаються в mediteo. Якщо ви надали mediteo доступ до своїх сповіщень (iOS) або проігнорували оптимізацію акумулятора (Android), ви також отримуватимете нагадування, коли програму закрито або немає підключення до Інтернету.

<br>Якщо ви отримуєте забагато нагадувань, перевірте налаштування наведені нижче.

<br>Для пристроїв Android:

<br>Якщо ви вважаєте, що отримуєте недостатньо нагадувань, перевірте/зверніть увагу на таке:

<br>Для пристроїв iOS:

<br>Якщо жодне з перерахованого вище не допоможе відновити правильне функціонування нагадувань, зв’яжіться з нами за адресою [email protected]

З 1 жовтня 2016 року ви маєте право на Федеральний план лікування, якщо ви приймаєте або використовуєте щонайменше три препарати одночасно, які призначені для прийому протягом не менше 28 днів. План лікування може надати вам ваш лікар або фармацевт. У ньому повинні бути всі рецептурні ліки, а також ліки для самолікування. Також повинні бути вказані активна речовина, дозування, причина прийому та інша інформація про прийом.

<br>Крім того, на роздрукований план лікування наноситься 2D штрих-код. Ви можете зісканувати його в mediteo і безпечно та легко перенести всі ліки в програму.

В mediteo інструкція із застосування доступна для більшості ліків у нашій базі даних. Зверніть увагу, що вони не відтворюють друковані інструкції 1:1.

<br>

Інструкції із застосування також відображаються, коли ви додаєте нові ліки на відповідному кроці.
Для ліків, які ви додали самостійно, цей крок пропускається під час їх створення, а сторінка «Упаковка» недоступна.

mediteo дозволяє додавати інформацію (примітки, інструкцію із застосування, причину) до ліків. Інформація також буде роздрукована під час експорту, а примітки про прийом відображаються у вкладці «Сьогодні» та в нагадуваннях.
Крім того, фото можна прикріпити як іконки. На платформі iOS ви також зможете переглядати ці іконки як велике зображення.

<br>Додати/змінити інформацію:

<br>Додати/редагувати фотографії:

<br>Видалити фото:

<br>Ви також зможете редагувати інформацію та фото безпосередньо під час додавання нових ліків на відповідному кроці.

Всі прийоми можна знайти у вкладці «Сьогодні». Там ви можете не тільки підтвердити їх, а й відредагувати окремо та встановити точний час і дозу. Крім того, ви можете ввести пропущений прийом, а також гнучко налаштовувати майбутні прийоми ліків.

<br>Додати (два способи):

<br>Змінити (тільки прийоми, не позначені зеленим):

<br>Видалити (тільки прийоми, не позначені зеленим):

mediteo може нагадувати вам, коли потрібно отримати повторний рецепт або придбати нову упаковку ліків. Для цього потрібно керувати запасами ліків:

<br>Увімкнути/вимкнути нагадування:

<br>Змінити запас (два способи):

<br>Ви також можете редагувати запас і нагадування про його поповнення безпосередньо під час додавання нових ліків на відповідному кроці.
Залишкова кількість та приблизна кількість днів, протягом яких ви зможете приймати ліки, відображаються на сторінці Деталей про ліки та на розширеній картці доз у вкладці «Сьогодні». Кількість ліків, що залишилася, автоматично оновиться, щойно ви позначите прийом.

Якщо після введення назви препарату вам не запропоновано жодного результату, у вас є можливість додати препарат вручну. Для цього натисніть на опцію «Додати», яка з’являється відразу під полем введення. Ви також можете написати нам на адресу [email protected] , якщо ваші ліки або необхідні налаштування не доступні. Проте зверніть увагу, що зараз у нашій базі даних є лише німецькі, італійські та французькі ліки.мінювати ваші дані.

mediteo дозволяє додавати будь-які види ліків – від виписаних лікарем препаратів до простого нагадування пити достатньо води. Ми налаштували автопошук ліків з нашої бази даних, щоб ви могли якомога швидше та простіше обрати саме ваші. Ви також можете власноруч додавати ліки, якщо їх немає в нашій базі даних або якщо йдеться про індивідуальні ліки.

<br>Також немає обмежень щодо кількості ліків, які ви можете додати.

mediteo пропонує різні способи. Більшість із них можна ввести безпосередньо під час додавання (див. Як додати/змінити/припинити/видалити ліки?). Деякі дані ви знайдете лише на сторінці ліків після додавання.

<br>Необхідно вказати таку інформацію:

<br>Додатково ми пропонуємо ввести наступні дані:

Ви можете додати в mediteo будь-які ліки, щоб отримувати нагадування про їх прийоми, контролювати запаси та мати важливу інформацію про них завжди під рукою.

<br>Додати (два способи):

<br>Змінити (лише поточні ліки, два способи):

<br>Припинити прийом (тільки поточні ліки, два способи (для iOS три)):

<br>Видалити (лише припинені ліки):

Ви можете відновити прийом будь-яких ліків, які ви припинили приймати. При цьому створюється копія. Прийом, який ви припинили, зберігається для вашої документації. Це означає, що ви також можете тимчасово зупинити та відновити прийом ліків.

Якщо ви учасник програми ARZNEIMITTELKONTO (AMK) NRW, ви можете використовувати mediteo для простого доступу до вашого облікового запису AMK. Для цього увійдіть в систему на домашній сторінці або сторінці профілю зі своїми даними AMK. Всі ліки, призначені сімейним лікарем або іншими спеціалістами, яким ви надали доступ до свого облікового запису AMK, автоматично додаватимуться до нього.

Ні, вам не потрібно створювати обліковий запис або вводити особисті дані у своєму профілі. Однак використання профілю дозволяє зробити mediteo більш персоналізованим. Обліковий запис має інші переваги, як-от синхронізацію даних та резервне копіювання.

<br>В обох випадках ми, звичайно, не зберігаємо в себе жодних особистих даних з вашого облікового запису чи профілю.

На сторінці профілю у вас є можливість ввести своє ім’я і дату народження та додати фото. Якщо ви ввійшли за допомогою облікового запису, його буде використано для даних вашого профілю.

<br>Створити:

<br>Змінити (якщо ви не увійшли):

<br>Видалити:

Ви можете керувати своїм обліковим записом CGM LIFE в mediteo в розділі «Профіль». Якщо у вас є обліковий запис CGM LIFE, ваші дані (наприклад, ім’я, дата народження, …) будуть перенесені до вашого профілю в mediteo.

<br>Створити:

<br>Змінити персональні дані:

<br>Змінити адресу електронної пошти:

<br>Видалити:

CGM LIFE – це електронна медична картка пацієнта, у якій криптографічно зашифровані ваші дані, тому лише ви маєте доступ до них.

<br>Користувачу не потрібен спеціальний обліковий запис у mediteo, але mediteo можна використовувати у поєднанні з цією медичною карткою.

<br>Перевага приєднання mediteo до вашого облікового запису CGM LIFE полягає в тому, що ви одразу можете побачити ліки, виписані вашим лікарем або видані фармацевтом (якщо вони учасники цієї програми), і одним натиском встановити нагадування про прийом цих ліків. Ви також зможете слідкувати за своїми ліками, показниками та контактами в мережі на кількох пристроях і відновлювати свої попередні дані, якщо ви втратите або купите новий смартфон – не ризикуючи конфіденційністю даних.

Ні, mediteo не може ставити діагнози чи давати рекомендації щодо ліків чи дозування. Якщо у вас виникають сумніви, ми рекомендуємо звернутись до свого лікаря чи фармацевта.

Ваші відгуки дуже важливі для нас, щоб mediteo міг ще більше допомагати вам у майбутньому. Тож, якщо у вас виникають питання, пропозиції щодо покращення або ви зіткнулися з проблемою, напишіть нам на адресу [email protected] або заповніть контактну форму в програмі. Її можна знайти на сторінці Більше → Зв’яжіться з нами → Надіслати.

Ми з нетерпінням чекаємо на ваші відгуки!

Якщо ви хочете стати ще активнішим, реєструйтеся як тестувальник нашого продукту за адресою [email protected].

З міркувань безпеки mediteo зберігає всі дані у зашифрованому вигляді. Тому більшість методів резервного копіювання не спрацюють.

Android: Резервні копіювання системи та Google не зможуть відновити ваші медичні дані! Використовуйте обліковий запис CGM LIFE з резервним копіюванням.

iOS: Резервні копіювання iCloud не зможуть відновити ваші медичні дані! Використовуйте обліковий запис CGM LIFE з резервним копіюванням та зашифроване резервне копіювання iTunes. Перед резервним копіюванням переконайтеся, що ви налаштували TouchID, PassCode, або використовуєте пароль для iTunes.
В іншому випадку, відповідно до вимог безпеки Apple, ключ для відновлення наших медичних даних не буде переданий.

Резервне копіювання з CGM LIFE

Щоб дізнатися, як створити резервну копію даних за допомогою облікового запису CGM LIFE та відновити дані на іншому смартфоні, перейдіть до розділу Обліковий запис і безпека даних → Як створити резервну копію/відновити її з мого облікового запису?

Захист ваших даних для нас завжди на першому місці. Вони передаються на наші сервери виключно в зашифрованій та анонімній формі, тому ніхто не може дізнатись (навіть ми), які ліки ви приймаєте. Щоб отримати більше інформації, зверніться в нашу службу підтримки за адресою [email protected] і ми радо вам допоможемо.

Ні, mediteo і всі основні функції безкоштовні. Однак в деяких країнах ви можете придбати медичний виріб mediteo m+ через покупку в програмі. Якщо ви хочете підтримати mediteo, ви можете зробити це в програмі (Більше → Підтримати mediteo) і придбати доступ до темного режиму на певний період часу.

mediteo – це безкоштовна мобільна програма для операційних систем iOS, Android, та для браузера, яка допоможе вам приймати ліки безпечніше. Програма mediteo доступна в App Store та Google Play Store. Ми хочемо допомогти вам стежити за своїми ліками. Бо за допомогою mediteo ви зможете всього за декілька кроків додати свої ліки та години їх прийомів, а mediteo вчасно нагадуватиме вам про них. Також завдяки інтегрованій інструкції ви зможете отримати всю важливу інформацію про ліки, якщо вони є в нашій базі даних.

Download mediteo today