8-05 Як повторно замовити ліки?

7. May 2022

За допомогою mediteo ви можете об’єднати ліки в список замовлень і легко відправити їх електронною поштою до аптеки з вашої мережі. Ви також можете сфотографувати свій (електронний) рецепт під час створення списку та надіслати його.


Якщо ваша аптека пропонує послуги кур’єрської доставки, ви можете вказати цю опцію при замовленні та отримати ліки просто додому.


Зверніть увагу, що замовлення створюється mediteo, але надсилається через вашу електронну скриньку. В такому разі mediteo не шифрує ваші дані. Тому переконайтеся, кому саме ви надсилаєте дані цього замовлення.


Скласти та надіслати список замовлень:

  • Мережа → Виберіть аптеку → Замовлення → Нове замовлення → Зробити фото рецепту або Пропустити та вибрати окремі ліки (якщо завантажено фото рецепту, вводити окремі ліки не потрібно) → Додати позиції або Далі → Дані замовлення → Далі → Замовлення буде відкрито як електронний лист, і ви зможете надіслати його


Після відправлення замовлення електронною поштою ви зможете переглянути деталі, зібрані в mediteo, у вкладці «Замовлення» відповідної аптеки. Якщо ви внесли зміни в програму електронної пошти, вони не відображаються в mediteo. Перевірте вхідні повідомлення вашої електронної пошти, щоб перевірити статус замовлення та, за потреби, отримати відповіді від вашої аптеки. Якщо ви хочете скасувати своє замовлення або маєте додаткові запитання щодо замовлення, зв’яжіться зі своєю аптекою за телефоном або електронною поштою.

Did you find this information helpful?
0
0

Download mediteo today