Як налаштувати нагадування про поповнення запасів ліків?

16. June 2020

mediteo може нагадувати, коли вам час отримати новий рецепт чи купити нову упаковку ліків.

Для цього при налаштуванні ваших ліків на сторінці «Нагадування про поповнення» поставте перемикач в позицію «Увімк.» та вкажіть, за скільки днів заздалегідь та о котрій годині ви б хотіли отримати нагадування.

Після цього вкажіть кількість ліків, що у вас залишилась на даний момент.

Після того, як ви додали ваші ліки, на сторінці інформації про них та на розгорнутій картці прийому у «Щоденному плані» ви будете бачити кількість препарату та днів, що залишились.

Якщо ви хочете увімкнути чи вимкнути ці нагадування або змінити їх налаштування пізніше, натисніть на картку ліків на сторінці «Ліки» та на наступній сторінці оберіть «Натисніть тут, щоб налаштувати нагадування про поповнення».

Кількість препарату, що залишилась, буде оновлена автоматично відразу після відзначення прийому. Будь ласка, уважно підтверджуйте ваші прийоми, щоб запаси ліків були правильно підраховані. Як тільки запаси ліків досягнуть порогу, визначеного вами, кількість ліків, що залишилась, буде показана червоним кольором у вашому «Щоденному плані» на сторінці «Деталі» відповідного препарату. Ви отримаєте сповіщення про потребу в поповненні ліків у визначений вами час. Оберіть опцію «Нагадати завтра», якщо ви хочете отримати ще одне сповіщення наступного дня.

Did you find this information helpful?
0
0

Download mediteo today